שולמית מי?

היי, אני שולמית אורבך והשם השני שלי הוא כתיבה. סופרת, משוררת, מנחת סדנאות כתיבה, עיתונאית וכותבת תוכן. במילים אחרות: אוהבת ללהטט באותיות וליצור מהן קסם של טקסטים. בזמני החופשי מתפקדת כאמא לשלושה יצורי פלא שעובדים קשה בכל יום להוציא אותי מדעתי 🙂

את ספר הפרוזה הראשון שלי "מכת חשמל" הוצאתי בגיל 17. כשהבאתי את הספר למגיהה, היא שאלה אותי אם אני הבת של הסופרת…
את הספר השני שלי "או שכן או שלא" – אסופת סיפורים קצרים שפורסמה בעיתונות החרדית – הוצאתי עשר שנים מאוחר יותר בהוצאת ספרים אחרת. שתי ההוצאות פשוט את הרגל. מבטיחה שאין לי קשר לזה.
מאחר שלא מצאתי כתב עת לשירת נשים חרדיות, נאלצתי להמציא את "יחידה" כתב עת מקוון לשירת נשים מובחרת. בינתיים אני המנקדת, המפיקה, המעצבת, העורכת והמגיהה. ככה זה כשאין תקציבים ויש רק שיגעון לדבר.

עד כה הוצאתי שני ספרי שירה בהוצאת פרדס: "שברי אור", "נופלת
אל השמיים".
אני מנחה בסדנאות לכתיבה יוצרת במסגרת "סדנאות הבית" של אשכול נבו ואורית גידלי', מרצה לכתיבה שיווקית במרכז הכשרה "עלי באר – קוק" ומרצה לכתיבת שירה במסלול כתיבה בביה"ס לקולנוע יהודי "תורת החיים". בקיצור, מכורה למילים.

בשארית הזמן שאין לי, אני יוצרת להנאתי טקסטים: ניוזלטרים וכתבות שיווקיות, מודעות תדמית ופרסומות, פוסטים לרשתות חברתיות, מיילים בדיוור תפוצתי ועוד. בקיצור, אני כותבת ואתם עושים מזה כסף. עסקה מצוינת, לא? 

ועוד מילה אחת: בעיני, כתיבה היא אמנות. כל מילה נבחרת במחשבה ובעמל. והתוצאה? את זה אתם תגידו. בואו נצא לדרך!

דילוג לתוכן